Bize Ulaşın : 0 533 715 86 55

Granit Banyo

Granit güçlü yapısı ile sağlamlığı ve dayanıklığı ile porselen içerikleri ile döşeme malzemesidir. Sağlam oluşu sayesinde granit, mekanların her alanında uygulamaya elverişlidir. En çokta yoğun insan trafiği olan avm, hastane, kafeterya zeminleri için idealdir.

Yıllar boyunca bir çok lüks konutta yaratıcı kullanımı ile favori banyo zemin duvar için ideal ürün granittir. Modern banyo granit modelleri göz alıcı etkisi ile hem sizi hayran bırakıp, hemde konukları şaşırtacaktır. Traverten, porselen, doğal taş parlak ve mat olarak Farklı ebat ve desenleri ile granit çeşitleri temizliği kolay, sağlam ve şık görünümlü banyolar yaratacaktır.

Mahrem yerleri için banyo granit modelleri lüks ve modern görünüm sağlayan üründür. Çağdaş ve zengin damarlara sahip lüksü kaliteye dayanarak granit türleri farklı ruh hallerine ifade eder. Hijyene ve dayanıklı yapısı ile her alana uygun tasarım örneği sergiler değişik boyutları ile.

Granit yer karoları bir çok renk çeşitleri cilalı parlak, mat, sırlı olarak yüzlerce model granit karo bulmak mümkün. Popüler Granit türleri arasında porselen granitler, sırlı granit çeşitleri, gri, siyah, ve calacatta karolarda mevcuttur.

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Bize Ulaşın

0 312 348 96 70 - 0 533 715 86 55

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin