Bize Ulaşın : 0 533 715 86 55

Neler Yaparız?

Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili detaylı bilgiyi bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Dekopol Tezgah

Dekopol üzerine dökülen asit, yağ, yoğurt suyu, kola, çay, limon suyu ve asitli temizleyiciler gibi dış etkenlerden etkilenmez. Sıvıları kesinlikle emmez, yüzeyinde gözeneksiz...

Mermer Mutfak

Mermerler günümüzde inşaat sektörü başta olmak üzere, en çok dekorasyon, iç ve dış döşemelerinde yer alan merdiven, mutfak ve banyo alanlarında kullanılmaktadır.

Mermer Banyo

Bu asil taş, doğal güzelliği ve çok yönlülüğü sayesinde banyolara stil katıyor. Nasıl olduğunu anlatalım... Banyonuzda, yılın en büyük stil dönüşüne hazırlanın.

Çimstone Mutfak

Doğanın armağanı kuvars mineralini günümüz teknolojisiyle yeniden şekillendiren Çimstone, her yüzeye uygun levha boyutları ile farklı renk...

Çimstone Banyo

Çimstone, genel olarak banko, tezgah, zemin, merdiven gibi yüzeyler de kullanılan bu içerik, sizlere kalite anlamında büyük bir konfor sağlar.

Granit Mutfak

Granit, mutfakta bakımı en kolay olan malzemedir diyebiliriz, çizilmeye karşı direnci çok yüksektir, Doğaldır, herhangi bir kimyasal içermez, sıcaklıktan..

Granit Banyo

Granit güçlü yapısı ile sağlamlığı ve dayanıklığı ile porselen içerikleri ile döşeme malzemesidir. Sağlam oluşu sayesinde granit, mekanların her alanında uygulamaya elverişlidir.

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


Bize Ulaşın

0 312 348 96 70 - 0 533 715 86 55

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin